דבר המנכ׳׳ל

שלום לך,

לפני 60 שנה עולם הרכב הכבד והאוטובוסים היה רחוק שנות דור מההתקדמות המואצת של התחום במאה ה-21. החברה הוקמה במאה ה-20 וממשיכה לצמוח ולהתפתח עם הנהלה חדשה מנהלים ועובדים וותיקים גם בימים אלה. כהחלטה ניהולית אנו בחברה אף פעם לא נשארים מאחור.

השינויים והקדמה הטכנולוגית בענף הרכב הכבד מחייבים אותנו לבצע חיפוש מתמיד אחר ספקים ויצרנים איכותיים, אחר מוצרים חדשים וכמובן לעמוד בסטנדרטים הכי גבוהים של מקצועיות ואמינות תוך מטרה לספק מענה כולל לצרכי הלקוח.

אנו עונים על צורך הולך ומתפתח בו חברות ותאגידי ענק מענף הרכב הכבד והיסעים מבקשים להוזיל עלויות תפעול ותחזוקה ובו בזמן לא לוותר על איכות בטיחות. רוב ספקי החברה הם מיצרני ה-OEM המובילים בתחומם. אנו כחברה מובילה ומקצועית מספקים חלפים גם ליצרני משאיות ואוטובוסים ונושאים תווי איכות והסמכות תקן.

החזון והערכים שלנו

להוביל את תחום החלקים התחליפיים לעולם הרכב הכבד ורכבי הסעה וכלים לעבודות עפר בישראל. ולספק עבור הלקוחות הוותיקים שלנו את הפתרונות, המוצרים והשירותים המתאימים ביותר בענף התחבורה תוך כדי יצירת ערך אמיתי ומדיד ללקוחות לאורך זמן.

אנו מאמינים

הלקוחות והעובדים שלנו הם חוד החנית בפעילות השוטפת של החברה מזה למעלה מ-60 שנה. אנו מחויבים לטפח שותפות ארוכת טווח בין החברה מנהליה ועובדיה ללקוחות מכל המגזרים. אנו  מאמינים בהוגנות מקצועיות וברצון אמיתי להתקדם ולהתחדש בתחום. אנו מאמינים כי החברה ולקוחותיה והעובדים המסורים שלנו – הם משפחה אחת גדולה.